Czechia office:
India office:

N Novinky

Schválené malé lokální projekty pro rok 2022

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Ministerstvo zahraničních věcí schválilo pro rok 2022 jeden malý lokální projekt realizovaný v Nepálu a jeden malý lokální projekt realizovaný na Srí Lance. Česká vláda je podpoří celkovou částkou ve výši 834 000,- Kč.

1) Založení řemeslné dílny a vybavení počítačové laboratoře v Sinamangalu v Kathmandu Valle

Projekt realizuje Milijuli Foundation a příspěvek činí 390 000,- Kč.

Organizace plánuje dovybavit výrobní jednotku rukodělných výrobků.  Přednost budou mít matky samoživitelky a bude zřízena v rámci komplexu vzdělávacího programu Milijuli, který slouží jako bezpečný prostor pro děti ze slumu a poskytuje jim bezplatné vzdělávání a polední stravování. Součástí projektu je zřízení počítačové laboratoře pro potřeby dětí a zlepšení počítačové gramotnosti žen.

Srí Lanka

1)  Poskytování nezávadné pitné vody pro 1 176 marginalizovaných kmenových minoritních etnických rodin ve Východní provincii

Projekt realizuje Child Rehabilitation Centre a příspěvek činí 444 000,- Kč.

Dotčený region bývá často zasažen suchem a obývaný zvláštní domorodou kmenovou skupinou.   Hlavními přímými příjemci projektu bezpečného zásobování pitnou vodou je téměř 5 000 osob.   Zřízena má být  společná zastřešená bezpečná jednotka pro zásobování pitnou vodou. Tato jednotka se bude skládat z vybudované studny na vodu, jednotky na čištění vody, horního zásobníku vody, vysokokapacitního vodního čerpadla, napájecího systému, systému potrubí + vodovodních jednotek (kohoutků).

Zdroj: https://www.mzv.cz/newdelhi/cz/oeu/rozvojova_spoluprace/schvalene_male_lokalni_projekty_pro_rok_4.html

Vítejte na stránkách Indické obchodní komory. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Jak vám můžeme pomoci?

Email:

info@indianchamber.cz

Tel:

+420 724 740 500

Tel:

+420 602 686 831