Czechia office:
India office:

N Novinky

INDCHAM CZ na IDETu v Brně

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Veletrh IDET International Defence and Security Technologies je významnou výstavou obranných a bezpečnostních technologií ve střední Evropě se silnou mezinárodní účastí vystavovatelů a obchodních návštěvníků a proto musí být na tomto místě přítomna i Indická obchodní komora v České republice. Akce se konala 29.5.-31.5.2019.

IDET je navržen jako proexportní platforma pro český obranný a bezpečnostní průmysl. Koná se za podpory a účasti nejvýznamnějších politických a vojenských představitelů České republiky a sousedních zemí střední Evropy. Největším vystavovatelem je Ministerstvo obrany ČR a Armáda České republiky. Veletrh navštívili mezinárodní vojenské delegace a delegace zahraničních ministerstev obrany pro vyzbrojování z 20 zemí celého světa. Ministerstvo obrany Slovenské republiky mělo také velký stánek včetně slovenských firem jako jsou vojenské stany Zepelin (Nixxus 2).

Největšími "show tvůrci" byli tradičně Czechoslovak Group (CSG), Omnipol a MESIT Holding. Největší indický státní výrobce obrany BEML byl také přítomen a my jsme měli možnost diskutovat stav spolupráce mezi CSM (Producent UDS) a BEML, který je organizován Indickou obchodní komorou.

Tatra INDCHAM

Zleva - Harish Reddy, Alexander Horváth, Žigmund Bertók, Ladislav Horváth, Petr Vaněček

IDET2

Spitfire v tom nejlepším - Ladislav a Harish

meeting BEML

Diskuze mezi předsedou představenstva BEML panem Kumarem Hotou, členy správní rady INDCHAM a majitelem CSM Tomášem Marošem.

Zetor

Společnost Zetor chce nabídnout nové obrněné vozidlo i na indický trh. 

 

Vítejte na stránkách Indické obchodní komory. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Jak vám můžeme pomoci?

Email:

info@indianchamber.cz

Tel:

+420 724 740 500

Tel:

+420 602 686 831