Czechia office:
India office:

N Novinky

Byli jsme na Vibrant Gujarat 2019

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Byli jsme na Vibrant Gujarat 2019, summit roku 2019. Pokud chcete zanechat stopu v Indii, musíte tam být Vy jako i Vaše země. Každé dva roky se summit organizuje v domovském státě premiéra Modiho.

Událost roku, která trvala tři dny a přilákala více než 1,5 milionu návštěvníků a více než 40 000 národních a mezinárodních delegátů z partnerských zemí - Australie, Kanada, Česká republika, Dánsko, Francouzsko, Japonsko, Maroko, Norsko, Polsko, Jižní Afrika, Jižní Korea, Thajsko, Nizozemsko, Spojené Arabské Emiráty a Uzbekistán. V reakci na den otevírání summitu Vibrant Gujarat premiér Modi řekl, že Indie se chce v příštím roce stát na seznamu špičkových 50 zemí, ve kterých se provádí snadno byznys. Vibrant Gujarat byl koncipován ještě v roce 2003 s premiérem Modim, který byl tehdejším hlavním ministrem Gudžarátu. Modi obnovil tento stát jako preferovaný investiční cíl v Indii, přičemž tato událost se dnes stala platformou pro brainstorming globálního socioekonomického rozvoje pro všechny země.

"Průměrný růst HDP s hodnotou 7,3% je nejvyšší z od roku 1991. Současně je průměrná inflace na úrovni 4,6 procenta nejnižší pro indickou vládu od roku 1991, kdy Indie zahájila proces liberalizace," Řekl Modi ve svém inauguračním projevu.

Jsme rádi, že můžeme s Vámi osobně sdílet podrobnosti naší návštěvy z první ruky. Pokud plánujete obchodní cestu do Indie, dejte nám vědět, pomůžeme Vám.

 

vibrant gujarat 2019g

Fotka vonku

vibrant gujarat 2019d

Premiér Indie Narendra Modi dáva proslov.

vibrant gujarat 2019e

Premiér České republiky dáva proslov

vibrant gujarat 2019b

Premiér státu Gujarat pan Vijay Rupani uprostřed s panem Giriraj Singh MSME Ministr centrální vlády. Prezident GCCI komory pan Jaimin Vasa a pan Hemant Shah VP GCCI s generálním ředitelem INDCHAM SR Rakesh Taurani, drží podepsané MOU.

vibrant gujarat 2019k

Dva premiéři dvou přátelských zemí. Od rozdělení Československa, obě země jsou velcí přátelé Indie.

vibrant gujarat 2019j

Dva premiéři dvou přátelských zemí. Seminář pod vedením České republiky s premiérem Andrejem Babišem a českým velvyslancem Milanem Hovorkou.

Vítejte na stránkách Indické obchodní komory. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Jak vám můžeme pomoci?

Email:

info@indianchamber.cz

Tel:

+420 724 740 500

Tel:

+420 602 686 831