Czechia office:
India office:

N Novinky

INDCHAM podepsala dohodu o spolupráci s National Solar Energy Federation of India

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Indická obchodní komora podepsala důležité dohodou o spolupráci s Národní federací pro solární energii v Indii. Cílem MOU je výměna bilaterálních zkušeností a poznatků našich partnerů a klientů a hledání vzájemného B2B setkání v oblasti solární energie.

Během měsíce července náš president a výkonný ředitel INDCHAMU SR - Rakesh Taurani odešel do Indie a podepsal jménem Indické obchodní komory (INDCHAM) dohodu o spolupráci s Národní federací pro solární energii v Indii. (Http://nsefi.in/) MOU je také o vzájemné spolupráci a práci na projektech Solární energie.

Účelem tohoto memoranda o porozumění je vytvořit praktický rámec usnadnit rozvoj silnějších obchodních vztahů mezi oběma stranami a stanovit způsoby spolupráce, které mohou zlepšit realizaci vzájemně výhodných obchodních a investičních cílů. Strany budou podporovat, podporovat spolupráci mezi společnostmi, podniky a organizacemi, jakož i externalizovat spolupráci / příležitosti mezi svými podnikatelskými komunitami s cílem posílit obchodní, hospodářské a obchodní vztahy na obou stranách v souladu se zákony a předpisy obou zemí na jejich vzájemný prospěch.

Pokud jste firma zaměřená na solární energii, kontaktujte nás, spojíme vás se svými partnery a investory v oblasti solární energie v Indii.

IMG 20170620 WA0008

Vítejte na stránkách Indické obchodní komory. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Jak vám můžeme pomoci?

Email:

info@indianchamber.cz

Tel:

+420 724 740 500

Tel:

+420 602 686 831