Czechia office:
India office:

M Mise

SEAK Energetics rozsvítí Indii

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SEAK Energetics je člen Indické obchodní komory a jejich technologie využívá existující 230V napájecí síť pro přenos řídících signálov. Oproti tradiční síťové komunikaci založenou na LON, technologie SEAK kóduje informace do sítě změnou amplitudy jedné půlvlny sinusovky při síťové frekvenci 50Hz. To z ní dělá výjimečnou metodu šíření informací na velké vzdálenosti a obzvláště při různé kvalitě elektrických vedení. Technologie SEAK je tak unikátní, že indické společnosti a města projevily zájem o tuto technologii přímo v Indii.

Společnost SEAK se dohodla s Indickou obchodní komorou na provedení průzkumu indického trhu a nalezení partnerů ze SMART lightning segmentu v Indii, aby se později pokusili o vstup na tento obrovský trh s velkým potenciálem. Po počátečních rozhovorech a cestovních plánech, se obchodní mise dohodla na leden 2-15, 2017. Přinášíme vám krátkou zprávu z cesty:
Vládní a městské organizace

Během naší návštěvy jsme prošli několik států Indie a setkali zajímavých partnerů z privátního i veřejného sektoru. Na konci cesty jsme měli čest navštívit 3 denní global Summit Vibrant Gujarat organizovaný státem Gujarat.

BEE - Bureau of Energy Efficiency pod ministerstvem Energetiky

EESK - Energy Efficiency Services Ltd. také pod Ministerstvem Energetiky, jejich role je implementovat LED technologii do měst a obcí v Indii. Na seznamu mají vyměnit ještě 33 milionů lamp.

Chief Secretary of Andhra Pradesh, který nás nasměroval přímo za tajemníkem ministra energetiky.

Potkali jsme také Dr. Sekhara, který byl jeden z prvních v Indii, kdo vyprávěl o Smart Cities a publikoval několik knih s touto tématikou. Byl pozván do více zemí na projednána řešení Smart Cities. Diskuse byla velmi odborná.

Během našeho pobytu v největším městě Indie - Bombay (Mumbai) s cca 20 mil lidí, jsme se osobně setkali s primátorem města Mumbai-Nové Město a diskutovali o možnosti výměny starých sódiových lamp za novou Ledkové technologii. Jednání pokračují na základě předložených solidních plánů.

 

Seak5

Seak4

Empire Group Ltd - je developerská společnost s dobrým zázemím ve stavebním sektoru a také ve veřejných zakázkách. Bylo podepsáno důležité MOU mezi SEAK Energetics a Empire Group.

 

Seak6

VBSoft - Americko-indická společnost, která staví Smart města v Indii a na Středním Východě. Vice President pro technologie měl jasno a projevil zájem o technologie SEAK s následujícím podepsáním MOU.

Seak7

Setkali jsme se také s organizací Swami Narayan, která je jednou s největších náboženských organizací v Indii. Vlastní více než 800 klášterů a 3300 center. Pokud by se SEAK podařilo ušetřit jim elektrickou energii vynaloženou na osvětlení jejich klášterů, získali by všichni. Jejich největší klášter konzumuje 900 kw za hodinu.

Seak1

Vibrant Gujarat Summit

Na konci cesty jsme navštívili Vibrant Guhjarat Summit, kde jsme dostali možnost setkat B2B a B2G ze všech sektorů, zúčastnit se seminářů na Renewable Energy a Smart Cities a možnost setkat osobně premiéra Indie a několika business lídr jako Ratan Tata z Tata Group, Mukesh Ambani z Reliance Group (Největší indická společnost), pan Suzuki ze Suzuki Motors a jiných top lídr a politiků všech zemí světa.

Zahajovací video z Vibrant Gujarat si můžete prohlédnout zde: http://vg.gipl.in/

Ratan Tata (Tata Group) - 0:41:50
Mukesh Ambani (Reliance Group) - 0:46:15
John Chambers (Chairman CISCO and Chairman Americko-Indické obchodní komory) - 1:27:30
Uhuru Kenyiata (President Keňa) - 2:53:44
Premiér Modi - 3:03:57

Seak2

Seak3

Seak8

Vítejte na stránkách Indické obchodní komory. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Jak vám můžeme pomoci?

Email:

info@indianchamber.cz

Tel:

+420 724 740 500

Tel:

+420 602 686 831