Czechia office:
India office:

M Mise

Mise do Indie s GA Drilling

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Indická obchodní komora (INDCHAM) uspořádala obchodní misi pro svého člena GA Drilling. Po několika měsících příprav se cesta uskotočnila v listopadu 5-12, 2016. INDCHAM a GAD navštívili obchodních partnerů v Dillí a Bombaj. Z INDCHAMU Alexander Horvath, Tomas Torok a Rakesh TauranI provázely zakladatelů Plasmabit (R) technologie, GA Drilling a zorganizovali B2B setkání, jakož i prezentaci na různých ministerstvech. Cílem mise bylo najít správného partnera na joint venture a trvalou podporu ve výzkumu a vývoji. Indie je klíčovým hráčem v geotermální aktivitě a tedy velmi zajímavý partner pro společnost GA Drilling.

Delhi

Obchodná misia sa začala v Dillí na ministerstve financií a ministerstve pre rozvoj ľudských zdrojov (Higher Education Division-Ministerstvo školstva). Prezentácia prebehla dobre a obe ministerstvá uznali jedinečný produkt GAD. Štátny minister financií Arjun Ram Meghwal prisľúbil podporu v niekoľkých oblastiach. Na ministerstve školstva bolo dosiahnutých niekoľkých dohôd predovšetkým na doktorandskom študijnom programe.

minfin

Následující den jsme vedli důležitou schůzku v organizaci Niti Aayog s členem představenstva a jaderným vědcem - Shri V.K. Saraswat, který znal předmět geotermie velmi dobře a kladl i příslušné technologické otázky. Niti Aayog je plánovací a strategický výbor pod vedením předsedy vlády Modi a slouží jako doporučující orgán pro strategii Indie. Pokud dostanete schválení tady, vaše služby nebo produkt budou mít velmi dobrou pozici v Indii s přímou podporou vlády. Bylo velmi důležité přesvědčit jednoho z největších vědců v Indii, aby pochopil podstatu firmy GA Drilling. Pokračování bude pr v prosinci a lednu.

 

NitiAayog

Než jsme opustili Dillí do Bombaj, měli jsme tu čest setkat se s výkonným tajemníkovi organizace EPSI (nezisková vzdělávací společnost sdružující hlavní University a vzdělání instituce), pana P.Palanivela. Diskuse byla na téma doktorandi a výměnný program mezi Indií a Českem a Slovenskem. .

EPSI

Týmu zůstalo trochu času před odchodem do Mumbai a tak navštívili hlavné mesto Naj Dillí. Setkali jsme se s panem velvyslancem Bertókem a jeho ekonomickým týmem a probrali obchodní podporu mezi Indickou komorou a Indií. Děkujeme panu velvyslanci za dedikovaný čas.

embassy

Mumbai

V Bombaji jsme měli čest se setkat s dvěma největšími ropnými společnostmi v Indii, kde jsme představili patentovanou technologii a služby GA Drilling. Jednání stále probíhají a informace jsou momentálně utajené. Jakmile budeme mít pozitivní výsledek, oznámíme to veřejnosti.

V Bombaji jsme zůstali v krásném hotelu Novotel 5 * přímo na pláži (V Delhi jsme obývali hotel Holiday Inn Aero City, New Delhi). Bylo vidět rozdíly mezi luxusem a chudobou. Hned za hotelem vkročíte do slumových oblasti a poznáte odvrácenou stranu Indie.

 

novotel

O GA Drilling:

GA Drilling je high-tech společnost, která vyvíjí a komercionalizuje průlomovou technologickou platformu PLASMABIT. Naše technologie umožňuje zásadní úsporu času a nákladů ve srovnání se současnými technologiemi a otevírá nové možnosti v těžebním průmyslu (ropa a zemní plyn), v oblasti geotermální energetiky, jakož i v segmentu hornictví.

Prototyp a všechny komponenty technologické platformy se připravují na aplikace vrtání a frézování. Náš 70-členný tým profesionálů realizoval první plazmové frézování pod vodou, jakož i první plazmové frézování v podmínkách vysokého tlaku a teploty (HP / HT). Tým se zaměřuje na pilotní testy prvních aplikací, které by měly být realizovány v krátkodobém horizontu.

První z aplikací je zaměřena na segment těžby ropy a zemního plynu, který čelí výzvám jako vrtání do tvrdých hornin, exponenciální růst nákladů při vrtání a zvyšující se počet ropných struktur, které je třeba odstavit. První produkt pro těžební průmysl by měl být uveden na trh v roce 2018.

GA Drilling logo

Vítejte na stránkách Indické obchodní komory. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Jak vám můžeme pomoci?

Email:

info@indianchamber.cz

Tel:

+420 724 740 500

Tel:

+420 602 686 831